pozadie

Prihlásenie


Registrácia
Zabudnuté heslo

Akcie

NOVINKA OT 64 SKOT LE 014

O nás

 

Firma APS sa špecializuje na vlastný dizajn, potlač a predaj tričiek a iných textilných výrobkov určených nielen pre príslušníkov a sympatizantov slovenských ozbrojených zložiek, členov airsoft atď., ale pre každého, kto chce nosiť niečo originálne. Všetky naše produkty sú jedinečné originály, sme autormi dizajnu a textov všetkých našich motívov. Tričká sú vyrábané zo 100%nej bavlny vysokej kvality s minimálnou gramážou 185 g/m2, čo je optimálna hrúbka zaručujúca výbornú pevnosť a dlhodobú životnosť. Vyznačujú sa solídnou kvalitou materiálu a šitia, nemajú bočné švy. Používame iba tričká svetových značiek a najväčších výrobcov pre americký a európsky trh. Tričká značiek Fruit of the Loom, Gildan, Adler majú dvojité šitie na ramenách a podšitie po celej dĺžke ramien, čo zaručuje maximálnu životnosť.

 

Prečo nakupovať u nás

- originálne vlastné motívy a dizajn

- moderná digitálna tlač na kvalitné materiály

- každej objednávke venujeme maximálnu pozornosť

- možný aj osobný odber v Trnave

- rýchla a jednoduchá reklamácia

- možnosť spolupráce pre šikovných grafikov

 Náš sortiment bude priebežne doplňovaný o nové motívy.

Akcia pre veteránov

Ak ste držitelom preukazu vojnového veterána, máte u nás garantovanú zľavu vo výške 10 % na všetok tovar, ktorý nie je momentálne v akcii. Zľava neplatí na limitované edície.

AKO ZÍSKAŤ ZĽAVU: Musíte sa zaregistrovať, kde okrem iného uvediete aj evidenčné číslo preukazu vojnového veterána a po našom overení pravosti e. č. preukazu Vám bude natrvalo priznaná zľava.

Kontaktujte nás

kontakt@armypatriot.sk
t.č. 0918 247 695

+421 918 247 695